Triennale Sztuki Wałbrzyskiej 2017

15994489_1581164271900352_4428486481251836617_o
27 stycznia o godzinie 17:00 w Centrum Ceramiki Unikatowej Starej Kopalni odbyło się Treinnale Sztuki Wałbrzyskiej. Wernisaż wystawy to prace 23 artystów plastyków okręgu wałbrzyskiego, absolwentów Wyższych Uczelni Artystycznych. Wystawa to ponad 150 prac, w tym obrazy multimedialne.

TRIENNALE ukazuje wielorakość trendów i artystyczne zróżnicowanie w poszukiwaniu własnej drogi twórczej, każdego z osobna artysty.
Warto dokładniej przyjrzeć się dziełu każdego twórcy, aby dostrzec, jak wiele w tym gronie mamy indywidualności, jak wiele stylów, gdzie tradycja mierzy się z nowoczesnością, dając nowe, często zaskakujące efekty. Wyobraźnia twórców nie zna granic, co wyraźnie widać w ekspozycji aktualnego TRIENNALE. Szczególnie cieszy fakt, że TRIENNALE jest okazją do aktywizowania twórców dojrzałych, a młodym daje szansę na pokazanie swojej indywidualności twórczej.

Autorzy:

Teresa Anniuk-Gulak, Norbert Wawrzyniak, Ilona Sapka, Marzena Prokopowicz, Maria Bor, Dominik Mysiak, Barbara Mucha-Brodzińska, Eugeniusz Kiszczak, Wojciech Jodłowski, Krzysztof Jędrzejec,  Stanisław Możdżeń, Zofia Czerw, Piotr Puterko, Janina Sakowicz, Jan Pałka, Jagoda Stączek, Krystian Leńczuk, Małgorzata Skóra-Rzempowska, Agnieszka Hundert-Wawrzyniak,  Paulina Brzezińska, Kasia Fiołek-Szymala,  Halina Jasionowska,  Joanna Krajewska.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 


Fotorelacja z wydarzenia

Foto Jacek Zych Dziennik Wałbrzych

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s